O mnie

„Granice mojego języka oznaczają granice mojego świata.” – Ludwig Wittgenstein

Moje początki z językiem niemieckim...

Moja przygoda z językiem niemieckim zaczęła się już w szkole podstawowej. Wówczas był to mój ulubiony przedmiot, którego bardzo chętnie i sukcesywnie się uczyłam. Z czasem zainteresowanie przerodziło się w pasję, która ostatecznie zadecydowała o wyborze studiów językowych. Dziś jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych pod opieką UW (tytuł licencjata) oraz Lingwistyki Stosowanej UAM w Poznaniu (tytuł magistra).

Agnieszka Kowalkowska - nauka języka niemieckiego, Września, kursy e-book (2)
Agnieszka Kowalkowska - nauka języka niemieckiego, Września, kursy e-book (6)

Kariera zawodowa

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego, zarówno wśród dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Bardzo duży wpływ na moje podejście oraz pracę z uczniem miał roczny staż w Europejskiej Szkole we Wiedniu, gdzie pracowałam jako asystentka językowa. Pod okiem cenionych wiedeńskich nauczycieli miałam okazję do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły oraz nauczania języka niemieckiego. Moja działalność to dla mnie kolejna okazja do tego, by móc dzielić się swoją pasją oraz wiedzą z zakresu języka niemieckiego, robić to, co lubię i rozwijać warsztat pracy nauczyciela.

Agnieszka Kowalkowska - nauka języka niemieckiego, Września, kursy e-book (6)
Agnieszka Kowalkowska - nauka języka niemieckiego, Września, kursy e-book (2)
Agnieszka Kowalkowska - nauka języka niemieckiego, Września, kursy e-book (6)

Dlaczego ja?

Moim atutem jest z pewnością pełne pasji i zaangażowania podejście do nauczania. Na bieżąco śledzę najnowsze trendy w nauczaniu i z powodzeniem wykorzystuję je na swoich zajęciach. Z satysfakcją obserwuję, jak krok po kroku moi uczniowie osiągają coraz to wyższe poziomy znajomości języka i przełamują językowe bariery komunikacyjne. W swojej pracy dokładam wszelkich starań, aby nauka języka nie kojarzyła się z przymusem, lecz stała się przyjemną i efektywną częścią rozwoju każdej uczącej się osoby.

Kurs j. niemieckiego online

Zapraszam Cię na kurs języka niemieckiego! Zapisz się i rozpocznij fascynującą przygodę z nowym językiem.

Materiały do nauki

Rozwijaj umiejętności z materiałami do nauki niemieckiego i zdobądź inspirujące narzędzia edukacyjne.

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami! Zapisz się na newsletter i otrzymuj ekskluzywne informacje z języka niemieckiego.